Nagy Annamária Erzsébet

Nagy Annamária Erzsébet vagyok, 1975 április 8-án születtem Nagyváradon. Középiskolai és egyetemi tanulmányaimat is Nagyváradon végeztem. A matematika- fizika tanári oklevelem megszerzése után el is kezdtem tanítani általános iskolában. Férjemmel 2002-ben kötöttünk házasságot, 2004- ben jöttünk Magyarországra és 2008 óta lakunk Erdőkertesen . Két fiúgyermekünk van egy 13 és egy 11 éves, mindketten az óvodánkba jártak. 2015- ben dolgoztam először a Szőlőfürt Református óvodában és a Református templomban, majd pár év tanítás után (a Budapesti Jókai Mór iskolában) visszatértem és a Napsugár csoportban dolgoztam mint dajka.  A 2023-24-es tanévtől pedagógiai asszisztensként igyekszem helytállni. Gyermekkorom óta jelen van Isten az életemben és hálás vagyok a munkahelyemért is és az Erdőkertesi Református egyházért is, illetve azért hogy tagja lehetek.

“Bizony, az Úr ajándéka a gyermek , az anyaméh gyümölcse jutalom.”
 Zsoltárok 127:3