Dolgozóink
Csoportjaink
Dokumentumok
Rólunk
Óvodánk Erdőkertes központjában található, gyalog a vasútállomástól 20 percnyire. Az épületet 1972-től használta az Önkormányzat óvodaként.
2013 szeptemberétől vette át használatra a Váchartyáni Református Missziói Egyházközség. Az épületet körülveszi a Polgármesteri Hivatal, a Katolikus templom és az Evangélikus templom. A főbejárat a nemrég megújult Szent István parkból nyílik.
Az épületet tágas udvar veszi körül lombhullató- és örökzöld fákkal. A kertben mind a négy csoportnak külön területe van a szabadtéri foglalkozásoknak.
Az épületben négy csoportszoba található két mosdóhelyiséggel, foglalkoztatóval, tornaszobával.
A négy csoportban vegyes életkorú gyermekekkel foglalkozunk 3-7 éves korig. Csoportonként két óvodapedagógus és egy dajka végzi a nevelést.